Czyszczenie wykładzin PCV i LVT


Jak prawidłowo czyścić, konserwować i chronić winylowe płytki podłogowe i wykładziny z PCV? Właściwe czyszczenie i konserwacja z pewnością sprawi, że podłoga winylowa będzie używana przez długi czas, a ich żywotność zostanie przedłużona.

Podłogi winylowe są jednym z najpopularniejszych materiałów podłogowych w obiektach komercyjnych i mieszkaniach prywatnych ze względu na ich dobry stosunek jakości do ceny, różnorodne wzornictwo, trwałość i łatwość pielęgnacji.

Aby winyl zachował swój piękny wygląd i jakość posadzki muszą być odpowiednio czyszczone i regularnie konserwowane . Ale jak należy czyścić i konserwować podłogi winylowe? Czy mogę użyć dowolnego środka czyszczącego do czyszczenia podłogi? Czy środki niewłaściwe środki uszkodzą podłogę? .

Właśnie dlatego proponujemy Państwu profesjonalne mycie i zabezpieczenie posadzek wykonanych z PVC. Używamy tylko i wyłącznie środków przeznaczonych do tego typu posadzek rekomendowanych przez producentów wykładzin.

Do zabezpieczenia wykładzin PVC stosujemy polimery o podwyższonej twardości i lakier Turbo Protect Plus do paneli winylowych.

Czyszczenie wykładzin PCV i LVT