Mycie dachu


Czynnością, którą powinno wykonywać się okresowo, jest mycie dachu. Dla Klientów z Opola i okolic świadczymy usługi czyszczenia realizowane na obiektach prywatnych, firmowych, użyteczności publicznej i innych. Pozbywamy się wszelkich nieczystości takich jak np.:

  • sadza,
  • rdza,
  • mech, algi, porosty, glony,
  • ptasie odchody,
  • igliwie oraz liście,
  • piasek i kurz.

Zajmujemy się myciem praktycznie każdego rodzaju pokrycia dachowego, w tym betonowego, ceramicznego, wykonanego z blachodachówki czy płaskiego. W tym celu wykorzystujemy m.in. gorącą wodę pod ciśnieniem, która usuwa lżejsze zabrudzenia. Następnie na połać nakładamy środki dezynfekujące i myjące. Kolejnym etapem jest czyszczenie zasadnicze.

Profesjonalne czyszczenie dachu w Opolu

Nieestetyczne zacieki, które powodują m.in. zabrudzenia atmosferyczne, kominowe, rdza pochodząca z instalacji satelitarnych oraz inne zanieczyszczenia, zdecydowanie szpecą wygląd domu rodzinnego czy obiektu firmowego. Dlatego warto pamiętać, że dach to jeden z elementów, o jaki również należy regularnie dbać, korzystając z pomocy fachowców. Usługi wyceniamy zawsze indywidualnie – w zależności m.in. od zakresu prac oraz wielkości powierzchni, na jakiej się odbywają.

Zgodnie z tym, co zalecają producenci pokryć dachowych, ich mycie powinno odbywać się w ramach okresowych czynności konserwacyjnych w odstępach do 5 lat. Proponowane czyszczenie dachu w Opolu pozwala zachować nienaganny wygląd połaci, ale przede wszystkim chroni przed zniszczeniem szkliwa dachówki. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

Mycie dachu

Mycie dachu