Mycie elewacji


Klientom indywidualnym, prowadzącym działalność gospodarczą, jak również instytucjom z Opola i okolic oferujemy mycie elewacji. Gwarantujemy profesjonalne czyszczenie, które polega na usunięciu zanieczyszczeń środowiskowych i cywilizacyjnych osadzających się na murach w postaci m.in. kurzu czy drobinek smogu. Usuwamy także inne zabrudzenia wpływające na estetykę budynku.

Zajmujemy się myciem elewacji:

  • tradycyjnych,
  • silikonowych,
  • mineralnych,
  • wykonanych z kamienia naturalnego – marmuru, piaskowca, konglomeratów,
  • szklanych.

Do czyszczenia wykorzystujemy wiele nowoczesnych technologii, które dopasowujemy do stanu budynku oraz zastosowanego materiału.

Czyszczenie elewacji na terenie Opola

Dzięki zastosowaniu gorącej wody, właściwie dopasowanych środków chemicznych, jak również samej technologii mycia poradzimy sobie z większością zabrudzeń, w tym także z tymi, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Zostawiamy po sobie wolne od zacieków i smug ściany oraz inne powierzchnie. Podczas świadczenia usług zachowujemy odpowiednie standardy bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne.

Cena za czyszczenie elewacji w Opolu ustalana jest indywidualnie. Na koszt usługi składają się takie czynniki jak m.in. zakres prac, stopień zanieczyszczenia, rodzaj powierzchni budynku oraz warunki, w jakich realizujemy zlecenie. Działamy szybko i skutecznie, jednocześnie zapewniając wysoką jakość usług. Warto to sprawdzić! Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Mycie elewacji

Mycie elewacji