Pranie, mycie, czyszczenie, renowacja, impregnacja

FUH RSClean rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku od wykonywania usług prania dywanów, tapicerki, czyszczenia wykładzin biurowych, tapicerki samochodowej, czyszczenia wykładzin PCV, posadzek.
W 2014 roku po zakupie myjek wysokociśnieniowych wprowadzamy usługę mycia dachów, elewacji, kostki betonowej i granitowej, ogrodzeń , tarasów itp.


W 2015 roku poszerzyliśmy naszą działalność o usługę impregnacji dachów, elewacji, kostki betonowej, cegły. Stosowane przez nas impregnaty mogą być użyte na nowych i starych powłokach, wcześniej wymytych. Impregnaty siloksalowe to najnowsze osiągnięcie nanotechnologiczne. Ultra małe cząsteczki zawarte w impregnatach wnikają głęboko w powierzchnię (łącząc się ze strukturą powierzchni), utrudniając osadzanie się brudu,odnawiają kolor i wzmacniają strukturę.


W 2016 roku wprowadziliśmy usługę ochrony i zabezpieczania lakierem wykładzin elastycznych: winylowych, PCV, kauczukowych i linoleum. Specjalistyczny lakier do impregnacji i odnawiania intensywnie użytkowanych wykładzin elastycznych spełnia wymagania normy DIN 18 032 dla podłóg sportowych/ wytrzymałości na chemikalia wg normy DIN 68861 1B/ wymagania normy DIN 51180 w zakresie odporności na ślinę i pot/ wymagania normy DIN EN 71/3 w zakresie bezpieczeństwa zabawek.
2018 roku nawiązaliśmy współpracę ze szwedzką firmą BONA, liderem w produkcji środków do impregnacji i konserwacji drewna. Oferujemy usługę czyszczenia, mycia, konserwacji i renowacji desek tarasowych. Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonania tego zlecenia.


W 2019 roku firma zakupiła szorowarkę orbitalną i wysokoobrotową polerkę, dzięki czemu możemy realizować Państwa zamówienia o 50% szybciej niż robiliśmy to wcześniej i o 60% szybciej niż średni czas w naszej branży. Pozwoliło to nam na poszerzenie działalności o wykonywanie usługi czyszczenia posadzek kamiennych.
W 2019 roku wprowadziliśmy również nowość na rynku renowacji wykładzin. Jest to nakładanie nowej warstwy zewnętrznej, można to nazwać całkowicie nową podłogą. Bez kurzu i brudu jesteśmy w stanie odnowić wykładzinę w kilka dni i w niższej cenie niż jej wymiana. Zapraszam do oglądania filmu z procesu renowacji w zakładce „Usługi specjalistyczne „.


Rok 2020 – wykonujemy usługę ozonowania pomieszczeń. Główną zaletą Ozonowania jest usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich ukrywanie odświeżaczami powietrza.
Ozonowanie powietrza jest jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji

W 2020 roku wprowadziliśmy również usługę renowacji kostki brukowej bejcami koloryzującymi.

Rok 2021 wprowadzamy usługę renowacji, polerowania i konserwacji posadzek wykonanych z lastryko.