Pranie, mycie, czyszczenie, renowacja, impregnacja!

Firma RS Clean powstała w 2012 roku i obrała sobie za cel spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, którzy chcą cieszyć się czystością w swoim domu lub biurze. Naszą specjalnością jest pranie dywanów w Opolu, jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i korzystaniu z najlepszych metod możemy zaoferować również profesjonalne czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki meblowej , a także wiele innych usług.
Nasz doświadczony zespół specjalistów wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, oferując kompleksowe pranie dywanów oraz inne usługi, a także w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego z pomocy RS Clean korzysta tak wiele osób i firm.

Nie tylko pranie dywanów i czyszczenie wykładzin, ale również usługi specjalistyczne.


Choć od początku istnienia naszą specjalnością było pranie i czyszczenie dywanów, dzięki rozwojowi firmy możemy zaoferować także usługi specjalistyczne. Zajmujemy się czyszczeniem wykładzin biurowych i dywanowych, myciem dachów, myciem kostki brukowej i granitowej oraz wieloma innymi pracami. Dysponujemy odpowiednio wyselekcjonowanymi środkami , nowoczesnym sprzętem, jak myjki wysokociśnieniowe gorącowodne, szorowarki walcowe, tarczowe i oscylacyjne oraz polerki, a także wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i usług specjalistycznych, a także kontaktu. Współpracując z nami, możecie Państwo liczyć na kompleksowe, profesjonalne i sprawnie zrealizowane usługi w bardzo przystępnych cenach!