Mycie kostki brukowej


Taras, chodnik czy wjazd wykonany z kostki betonowej nie zawsze musi być brzydki. Posiada ona tyle wzorów i kolorów, że może wnosić do miejsc naturalne piękno. Kostka brukowa należy do jednego z materiałów często wykorzystywanych do wykonania tarasów, chodników, podjazdów oraz ścieżek ogrodowych.

Z upływem czasu ulega zabrudzeniu i traci swój pierwotny wygląd. Stosowanie nieprofesjonalnych zabiegów czyszczenia i konserwacji może przynieść więcej szkody niż pożytku. Regularne czyszczenie przez odkurzanie czy zamiatanie jest pierwszym krokiem do utrzymania czystości i wyglądu. Aby kostka brukowa zachowała swoje walory estetyczne i ładny kolor, należy ją regularnie myć.

Mycie kostki wykonujemy przy użyciu myjek wysokociśnieniowych z użyciem gorącej wody i środków chemicznych specjalnie do tego przeznaczonych. W trakcie mycia kostki usuwamy zabrudzenia atmosferyczne, mech, pleśnie, grzyby itp. Wykonujemy również impregnację wymytych powierzchni.

Do mycia kostki wykorzystujemy urządzenie, które odpompowuje wodę na odległość 35 m, przez co unikamy zalania roślin ogrodowych,  chodników i ulic.

 

 

Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej